Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle Μπουένος Άιρες απέχει επίσης μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το Θέατρο Colón.
ΠοΛιτιστικό ΚέΝτρο Recoleta και το Παιδικό Μουσείο βρίσκονται σε απόσταση 1 χιλιομέτρων και 2 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Βιβλιοπωλείο El Ateneo Grand Splendid που βρίσκεται σε απόσταση 1,1 χλμ.
Το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle διαθέτει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.
Ο σιδηροδρομικός σταθμός Once είναι σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια μακριά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Θέατρο Colon500 μ.
- Plaza de Mayo1,5 χλμ.
- Κοιμητήριο Recoleta1,7 χλμ.
- Plaza Serrano4,2 χλμ.
- Avenida de Mayo2,9 χλμ.
- 9 de Julio Avenue800 μ.
- Catedral Metropolitana1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Χόρχε Νιούμπερι Αεροδρόμιο8 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Once Station1,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού βρίσκεται το το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle;
Το το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle είναι στο κέντρο του Μπουένος Άιρες, πολύ κοντά σε Θέατρο Colon. - ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle;
Θέατρο Colon καθώς και Multiteatro βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle στο κέντρο της πόλης. - ❓
Στο το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Luminoso Y Calido Con Balcon A La Calle παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο αυτό το διαμέρισμα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο αυτό το διαμέρισμα.